IMG-20160422-WA0007

Bize göre öğrenemeyecek öğrenci yoktur!

Yeter ki her öğrencinin öğrenme şekli keşfedilsin.  Öncelikle her öğrencinin öğrenme şekli ve akademik birikimi özel olarak analiz edilir. Öğrencinin kendi hazır bulunuşluk  düzeyine uygun öğretim  modeli belirlenip aşama aşama bir üst seviyeye ulaştırılır. Bize göre ÖĞRENEMEYECEK ve yol kat edemeyecek ÖĞRENCİ yoktur.

BU NEDENLE:

Sınırlı sayıda öğrenci kaydı alırız. Gruplarımız 4 kişiliktir ve çalışmalarımız masa başıdır. Öğrencilerimiz kalabalık sınıflarda kaybolup gitmez.

Gruplar 4 kişilik olmasına rağmen yine de herhangi bir sebepten gruptan geri kalan öğrencimize eksiklerini tamamlaması için bire bir eğitime geçilir.

Konseptimiz özel ders konseptidir.

Her öğrencimiz hem bilimsel hem de psikolojik olarak sınavlara hazırlanır.

Adet yerini bulsun diye ödev verilmez. Verilen ödevler öğrencinin düzeyine uygun, önceden uzman öğretmenlerimiz tarafından incelenen ödevlerdir.

Ödevlerle öğrencilerimizin öğrenme, pekiştirme, uygulama aşamalarını tamamlamalarını sağlarız. Bu süreçte  verilen ödevler  titizlikle branş öğretmenleri tarafından kontrol edilir.Çözülemeyen  bütün sorular tek tek çözülür.

Ödevlerle öğrencilerimizin eksik konuları tespit edilir. Bu eksikler tamamlanır. Farklı ödevler verilerek konunun öğrenme düzeyi tekrar ölçülür. Öğrenme tamamlandıktan sonra yeni konuya geçilir. Bu çalışmalar bütün branşlarda uygulanır.

Her öğrenci dersleri bitse bile kurumumuzda tutulur. Ödevlerinin bir kısmı burada , çalışma salonlarında, yaptırılarak konuyu ne kadar öğrendiği tespit edilir.

Çalışma salonumuzda her öğrenci için özel masa vardır. Kendi evinde, kendi masasında ders çalışıyor duygusunu hisseder.

Her öğrencimize ait dolap vardır. İstediği kaynaklarını her an elinin altında bulunması için saklar.

PEKİ, BUNU NASIL BAŞARIYORUZ?

Alanında uzman öğretmenlerle çalışarak

Sınırlı sayıda öğrenci alarak

Rehber öğretmenlerimizden ve eğitim koçlarından destek alarak

Disiplinimiz sevgi ve ilgi üzerine kurulmuştur. Biliriz ki her şeyin başı sevgidir. Birçok kurumun kızarak, ceza vererek yaptıramadığı işi hatta daha fazlasını bizler öğrencilerimizin yüreğine dokunarak onların öğrenme becerilerini göz önünde bulundurarak ve kendilerinin istemelerini sağlayarak  yaptıracağız. Çünkü bütün öğrencilerimiz bilir ki biz sadece onların başarısı için çalışıyor ve onları anlıyoruz.

BİR KURUM DÜŞÜNÜN:

Veli toplantılarını beklemek zorunda kalmayın.

İstediğiniz her an koordinatörlere ulaşarak çocuğunuz hakkında bilgi alın.

Sınav  ve çalışma süreciyle ilgili öğrencilerimiz rehber hocası ve eğitim koçları tarafından desteklesin.

Çocuğunuza çalış demek zorunda bırakmasın;  sizi, onunla karşı karşıya getirmesin.

 

BACK